Paper-stories from Facebook

iPhone ve iPad için Facebook Haber Okuma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 56.6 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Facebook

Paper-stories from Facebook indir. Haber kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Popüler sosyal ağ platformu Facebook tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak iOS cihazınızda kullanabileceğiniz PAPER uygulaması sayesinde haber kaynaklarını bir araya toplayarak okuyabileceksiniz.

Kolay anlaşılabilir arayüzü ile rahat bir şekilde kullanabileceğiniz uygulama ile farklı haber kaynaklarında yer alan içerikleri bir araya toplayarak cihazınız üzerinden okuyabilir ve güncel olarak beğendiğiniz haberleri takip edebilirsiniz. Flipboard benzeri yapısı ile dikkatleri üzerine çeken uygulama ayrıca arkadaşlarınızın paylaştıkları fotoğraf, video ve diğer paylaşımları da görüntülemenize imkan tanımasının yanı sıra videoları otomatik olarak çaldırabilir ve parmaklarınız ile uygulamayı kontrol ederek, cihazınız yatık konumdayken bile içerikler arasında gezinebilirsiniz.

Bunlara ek olarak uygulama üzerinde hangi kategorilerin yer alacağını istediğiniz gibi kişiselleştirme imkanını da bulabileceğiniz uygulamada harici kaynaklarda bulunan içerik ve haberleri de derleyebiliyorsunuz. Kendi dijital yayınınızı oluşturarak yayınlama imkanını da bulabileceğiniz uygulamayı hemen iPhone ve iPad cihazınıza indirerek dijital haber okuma deneyimini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Paper-stories from Facebook indir